Obchodní manažer

Do našeho týmu hledáme schopného obchoďáka, který se rád postaví každé výzvě.

Co budeš nejčastěji dělat a co od Tebe očekáváme?

Ve své roli budeš navazovat spolupráci se zástupci obcí a měst. Když něco ze začátku nebudeš vědět, rádi Tě to naučíme. Protože i díky těmto znalostem budeš moci klientovi vysvětlit, v čem jsme inovativní a jakou výhodu naše výrobky veřejnému prostoru přináší. Dokážeš, že Tvoji klienti a obchodní partneři nebudou jen spokojeni, ale budou námi nadšeni.

Jaký bys měl být?

Samostatný/á a aktivní. Dostaneš volnou ruku, výsledky by měly mluvit za Tebe.
Co řekneš, to platí. Máš organizační schopnosti, zvládáš řídit svůj čas a dotahuješ úkoly do konce.
Jsi reprezentativní a společenský/á. Jednání se zákazníky Ti nedělá problém. Firmu zvládneš bez problému představit a reprezentovat.
Umíš vyslechnout klienta a následně mu vytvořit nabídku na míru tak, jak bude pro něj nejlepší. Jsi člověkem, kterému záleží na kvalitních vztazích.

Podrobnější popis nabízené pozice najdeš na našich webových stránkách. Pokud Tě to vše zaujalo, pošli nám svůj životopis a my se Ti ozveme s návrhem na setkání.
Číslo inzerátu 98935

 

16.9.2020 | 10:27 | Prohlédnuto 51 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.