Brigáda v řeznictví - Cheb

Máš rád/a práci v malém kolektivu? Baví tě obsluhovat zákazníky? Nemáš rád stereotypní práci?Tak je to brigáda právě pro tebe. Praxe v prodeji na dané pozici není podmínkou, ale určitě je výhodou. Rádi Tě vše naučíme.

Aktuálně hledáme brigádníky na pozici PRODAVAČ / PRODAVAČKA do naší prodejny v Chebu (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).

Náplň práce:
• Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
• Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu,
• Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
• Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
• Kontrola kvality a čerstvosti zboží
• Dodržování hygienických zásad
• Dodržování pravidel HACCP
• Komunikace a obsluha zákazníků
• Obsluha pokladny

Požadujeme:
• Praxi s prodejem v obchodě s potravinami
• Praxi s prací na pokladně a práce s hotovostí - podmínkou
• Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
• Zodpovědný přístup k práci
• Samostatnost
• Zdravotní průkaz
• Věk min. 18 let
• Přátelský přístup k zákazníkům

Nabízíme:
• Práci ve stabilní české společnosti
• Odměna od 110,- / hodinu
• Možnost práce na DPP / DPČ
• Zaškolení na prodejně
Cena: 110
Číslo inzerátu 98901

15.9.2020 | 13:05 | Prohlédnuto 12 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.