Wellness poradce

Do našeho mladého týmu hledáme 4 kolegyny na pozici wellness kouč.

Nabízíme:
- flexibilní pracovní dobu
- školení v oblasti zdraví zdarma
- zaškolení (nemusíte se v oboru orientovat, vše Vás naučíme)
- mladý a příjemný kolektiv
- práci v týmu
- ovlivnění výše mzdy vzhledem k odpracovaným hodinám

Náplň práce:
- Konzultace s klienty
- Analýza a vyhodnocení výsledků na analyzéru
- Rozbor jídelníčku, tvorba nového a individuálního pro každého klienta
- Evidence klientů

Ve zkratce, náplní práce je pomoct klientům, aby se cítili lépe pomocí aktivního životního stylu. Případně zhubli, nabrali svalovou hmotu.. atd. S tím souvisí i pravidelné týdenní lekce cvičení, které pořádáme.

Požadujeme:
- spolehlivost
- komunikativnost
- min. věk 18 let
- zájem o aktivní zdravý životní styl
- min. 10 odpracovaných hodin týdně (možná i práce z domu)

Práce je vhodná pro studenty. Mzda je 90-290 Kč/h.
Cena: 290
Číslo inzerátu 89562

14.1.2020 | 8:05 | Prohlédnuto 4 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.