SVÁŘEČ CO2 30.000 Kč/měs.

Informace k pracovní pozici
Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou pro automobilový průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Svářeč CO2.

Místo výkonu práce: Hodkovice nad Mohelkou

Náplň práce:
- svařování na poloautomatickém a automatickém stroji
- zakládání a odebírání dílů do a ze stroje
- kontrola svárů po sváření

Nabízíme
- měsíční mzdu až 30.000 Kč/měs.
- možnost záloh
- SVOZ ZDARMA - Liberec, Vrastislavice, Jablonec nad Nisou, Rychnov nad Nisou
- práci na hlavní pracovní poměr
- dlouhodobou spolupráci
- ubytování nebo příspěvek na ubytování
- příspěvek na stravování

Požadujeme
- spolehlivost,
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu Po-Pá (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
- komunikativnost a schopnost kolektivní práce,
- výhodou je praxe v automobilovém průmyslu,
- základní oprávnění

Životopis a kontakt na Vás posílejte na praha@workservice.cz nebo zašlete SMS:PRÁCE SVAREC HODKOVICE na telefonní číslo 601 311 311 a ozveme se zpět.
Cena: 30 000
Číslo inzerátu 75252

14.3.2019 | 8:46 | Prohlédnuto 7 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.