ŘIDIČ sk. C. PRO JIHOMORAVSKÝ REGION

Pro našeho klienta, stabilní společnost, která se již od roku 1993 zaměřuje na prodej materiálu sloužícího k výrobě nábytku, vybavení interiérů a realizaci staveb, hledáme nové kolegy do týmu na pozici ŘIDIČ sk. C. PRO JIHOMORAVSKÝ REGION

Máte řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz, digitální kartu řidiče a nějakou tu praxi k tomu?
Preferujete pevnou pracovní dobu, pravidelné trasy, denní návrat domů a přátelský kolektiv?
Nevadí Vám občasná fyzická práce, při které se ale určitě nezhuntujete?
Jste loajální, zodpovědný a ochotný pracovat s hotovostí?
Pokud odpovídáte ano, určitě čtěte dále, protože tato pracovní příležitost je ideální právě pro Vás...

CO BUDETE DĚLAT?
• Vaší hlavní pracovní náplní bude koordinace přípravy auta a samotný rozvoz zboží k zákazníkům
• rozvoz bude v oblasti Jihomoravského kraje na pravidelně se opakujících trasách
• pomoc s manipulací s materiálem u zákazníků
• práce s hotovostí a s tím související administrativa

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
• praxi na pozici řidiče
• řidičský průkaz skupiny C, platný profesní průkaz a digitální kartu řidiče
• dobrý fyzický stav a manuální zručnost
• spolehlivost, loajalitu a zodpovědnost
• vítána je zkušenost s plošným materiálem a kováním, není to však podmínkou

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
• HPP
• adekvátní mzdové ohodnocení
• výborný kolektiv a zázemí stabilní společnosti, která si své zaměstnance hýčká
• pracovní doba od pondělí do pátku
• stravenky
• zaměstnanecké slevy na zboží a další benefity
Zaujala Vás nabídka? Pak se neváhejte ozvat a poslat svůj životopis, rádi se Vám ozveme a poskytneme bližší informace!
Číslo inzerátu 69922

6.12.2018 | 13:03 | Prohlédnuto 7 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.