Hledáme SEO konzultanta, 100% Home office!

O nás
Bzoomer je revoluční SEO služba specializující se na budování vysoce kvalitních, SEO relevantních zpětných odkazů, které zvyšují viditelnost a autoritu stránek našich klientů ve vyhledávačích. S databází více než 7 500 stránek a díky unikátním funkcím, jako je simulace reálného chování uživatele, Bzoomer garantuje efektivní linkbuildingové služby. Naší misí je pomáhat podnikům a jednotlivcům dosáhnout většího online úspěchu prostřednictvím efektivního využití digitálních nástrojů. Připoj se k nám i Ty!
Koho hledáme?
Aktuálně hledáme ambiciózního jednotlivce na pozici SEO konzultanta, který se připojí k našemu týmu a bude mít možnost neomezeného růstu. Tato pozice je zaměřena na získávání klientů, kteří projevují zájem o naše link-buildingové služby s cílem zlepšit svoji pozici ve výsledcích vyhledávání. Je vhodná prakticky pro kohokoliv – všechny potřebné skills Tě rádi naučíme. Navzdory tomu bychom rádi nastínili, jaká kritéria jsou pro tuto pracovní příležitost nejdůležitější:
• Komunikativnost: S velkou pravděpodobností budeš s klienty řešit objednávky a další záležitosti prostřednictvím mailu, ale také telefonicky či v rámci online meetingů. Schopnost komunikace by proto měla být tvoje silná stránka.
• Cílevědomost: Práce u nás vyžaduje mít alespoň trošku ostré lokty. Hledáme optimismy s tahem na branku, kteří považují případné malé neúspěchy za nezbytnost nutnou při cestě za většími cíli.
• Touha učit se novým věcem: Nebazírujeme na hard skills, všechny potřebné dovednosti Tě díky našemu zbrusu novému online výukovému systému rádi naučíme. Po úspěšném absolvování online kurzu obdržíš mimo spousty nových informací také certifikát, díky němuž můžeš následně být naším SEO konzultantem!
• Samostatnost: Samostatná práce bez konstantního dohledu Ti vyhovuje. Pokud něco nevíš, nebojíš se použít Google nebo Chat GPT. Na druhou stranu, žádný učený z nebe nespadl. A pokud Ti něco není jasné, jsme tu k dispozici.
Co nabízíme?
Pozice Bzoomer konzultanta nabízí zejména tyto výhody:
• Flexibilita: Práce pro nás není klasická 9 to 5 pozice. Spolupráce s námi je založena na vysoké flexibilitě – umožňujeme našim konzultantům pracovat odkudkoli a kdykoli, aby mohli dosáhnout svých cílů ve vlastním tempu.
• Žádná zbytečná kontrola: Věříme v nulový mikromanagement a proto poskytujeme prostor pro samostatnost a kreativitu. V případě potřeby má však každý nováček svého buddyho, jež mu bude k dispozici pro zodpovězení jakýchkoliv otázek.
• Výdělek máš ve svých rukou: Výše odměny se odvíjí od jediné proměnné – Tvojí aktivity. To znamená, že čím víc se budeš v rámci pozice SEO konzultanta snažit, tím větší Tvoje mzda bude. Na druhou stranu – pokud si budeš chtít dát v určitý moment volno, nemáme s tím problém.
• 100 % Home office: Nebudeme Tě nutit chodit do kanclu. K práci u nás potřebuješ jen notebook, SEO skills a trošku dravosti 😊

Pokud Tě nabídka zaujala a splňuješ uvedené požadavky, neváhej nám zaslat životopis na adresu consultant@bzoomer.online a my se ti do tří dnů ozveme. Těšíme se naši spolupráci!
Číslo inzerátu 144062

 

13.5.2024 | 18:23 | Prohlédnuto 17 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.