Hledáme údržbáře/ku - správce

Co říká firma Star Line o pozici:
Naše firma je na trhu dětské tuzemské rekreace již od roku 1993. Je největším organizátorem škol v přírodě v České republice. Disponujeme 1000 ubyt. lůžky ve čtyřech vlastních rekreačních objektech. Firma má velice dobré renomé v oblasti cestovního ruchu. V našich areálech se rekreují převážně dětské a studentské kolektivy, ale zavítají k nám i další skupiny např. svatby, seniorské pobyty aj.
Rekreační středisko máme ve středních Čechách - Šlovice u Rakovníka.
Pro zajištění chodu rekreačního střediska hledáme zručného správce / údržbáře, do obou z výše uvedených rekreačních středisek.
Jaké znalosti, dovednosti či vlastnosti byste měl mít?
• odborné dovednosti a manuální zručnost
• aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
• kladný vztah k dětem
• fyzická zdatnost i pečlivost v detailech a se základní znalostí práce s PC
• spolehlivost a slušné vystupování, stejně jako schopnost plánovat a organizovat si práci
• výhodou je zkušenost se správou budov (není však podmínkou)
• trestní bezúhonnost
• dobré komunikační schopnosti
• řidičský průkaz skup. B
A jaká by byla Vaše pracovní náplň?
• oprava a údržba ubytovacího objektu a technického vybavení
• drobné řemeslné práce i zahradnické práce
• běžné údržbářské činnosti (světla, sanita, drobné zednické, instalatérské, elektrikářské práce apod.)
• obsluha kotelny (topení tuhými palivy)
• prodej drobného zboží v kiosku (cca 1 hod. denně)
Co vám můžeme nabídnout (i případné benefity)?
• platového ohodnocení (mzda i dle praxe a zkušeností) 29.000 Kč - 35.000 Kč
• smlouvu na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou
• přátelský kolektiv
• jistotu práce u stabilního a spolehlivého zaměstnavatele
• firemní ubytování - velmi nízké náklady na bydlení, možnost i práce s partnerem, manželkou
• firemní stravování (3x denně) zdarma přímo v objektu
• nepravidelné rozvržení pracovní doby ( občasná práce o víkendech, ve večerních hodinách aj.)
• možnost kariérního posunu (převzetí správcovské pozice - řízení celého objektu a jeho provozu)
Máte-li zájem, odešlete nám životopis a fotografii na náš e-mail a my Vás budeme obratem kontaktovat s pozvánkou k osobnímu setkání. Budeme se těšit na spolupráci.
Cena: 35 000
Číslo inzerátu 142274

6.3.2024 | 14:18 | Prohlédnuto 54 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.