Operátor výroby (m/ž) - 30 000 Kč +bonus

Pro světoznámou společnost hledáme do týmu - operátory výroby (m/ž).
Nepřetržitý provoz – 12hod. směny (denní, noční)

NÁPLŇ PRÁCE
- obsluha výrobních linek
- kontrola, třídění plastových komponentů
- finální balení do krabic

POŽADUJEME
- čistý trestní rejstřík
- manuální zručnost
- spolehlivost, pečlivost

NABÍZÍME
- práci ve stabilní společnosti na HPP
- bonus 2 300,- Kč
- mzdu 171,-Kč/hod.
- 5 týdnů dovolené
- fitness
- závodní stravování
- možnost záloh
- svozy RAKOVNÍK zdarma

Kontaktujte nás
Tel.: +420 601 584 477, +420 775 576 805
E-mail.: prusa@europapersonal.cz, smidova@europapersonal.cz
Cena: 171
Číslo inzerátu 142019

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.