OBCHODNÍK s výdělkem až 150.000,- Kč měsíčně

Otevíráme skvělou příležitost pro vstup do naší dynamické a inovativní společnosti!

Hledáme ambiciózního a schopného OBCHODNÍKA s výdělkem až 150.000,- Kč měsíčně, pro státem podporovaný dlouhodobý investiční produkt (DIP) – důchodová reforma.
Využijte jedinečné příležitosti a zajistěte si celoživotní pasivní příjem!

Místo práce:
• Praha
• Středočeský nebo Liberecký nebo Ústecký kraj

Náplň práce:
• Komunikace s klienty a poradenství ohledně jejich finančního plánování
• Budování a udržování dlouhodobých vztahů s klienty
• Dosahování individuálních a týmových obchodních cílů

Co očekáváme:
• Středoškolské vzdělání zakončené maturitou
• Schopnost samostatného a cíleného prodeje
• Silné komunikační dovednosti – plynná čeština
• Zájem o oblast důchodového pojištění a finančního plánování
• Vynikající organizační schopnosti (hl. Time management) a odolnost vůči stresu
• Zaměření na dosahování výsledků a profesionální přístup k práci
• Řidičský průkaz sk. B výhodou

Co nabízíme:
• Práci na HPP/DPP/DPČ/IČO – dle Vašich preferencí
• Možnost kariérního růstu a rozvoje
• Moderní pracovní prostředí a podpora kolektivu
• Vzdělávání a mentoring od profesionálů v oboru
• Flexibilní pracovní dobu a možnost částečného Home office
• Pitný režim na pracovišti (voda, čaj a výběrová káva)
• Osobní finanční a realitní specialista
• Nový nástroj: Inovativní produkt DIP, který má potenciál změnit trh důchodového pojištění
• Atraktivní mzdové ohodnocení až do výše 150.000,-/á měsíc

Přidejte se k našemu týmu a buďte součástí inovací v oblasti zajištění našich občanů na stáří!

Jsme Broker Consulting, finanční a realitní konzultanti. Pomáháme lidem s jistotou zvládat osobní cíle a velká životní rozhodnutí. Inspirujeme své klienty a spolupracovníky k růstu a finanční nezávislosti.

Pokud máte vášeň pro prodej, schopnost přesvědčivě komunikovat a touhu dosáhnout vynikajících výsledků, pokud chcete být součástí revolučního produktu zajištění občanů na stáří podporovaného státem, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na naši e-mailovou adresu. Těšíme se na spolupráci s vámi!
Cena: 150 000
Číslo inzerátu 141430

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.