Elektrikář - jedna směna

Pro naši spolupracující firmu hledáme "zlaté české ručičky". Jedná se o práci v moderní hale v Rudné u Prahy. Baví vás montáž elektro zařízení, poradíte si výkresovou dokumentací, případně vás zajímá i servis strojů? Jste manuálně zruční a zvládnete pracovat podle návodu? Třeba hledáme právě vás.

Náplň práce:

elektro-mechanická montáž zařízení podle výkresové dokumentace,

montáž elektro a pneumatických rozvaděčů,

konfigurace komponentů - frekvenční měniče, čidla apod.

Požadujeme:

SOU/SOŠ strojní nebo elektro nebo zkušenosti v oboru,

manuální zručnost,

oprávnění v elektro oboru vyhláška 50 §5,

znalost čtení elektrotechnické a strojírenské výkresové dokumentace,

zodpovědný a proaktivní přístup k práci,

ŘP sk. B,

angličtina nebo němčina výhodou.

Nabízíme:

práci na HPP s odpovídající a pravidelnou mzdou (40-55 tis Kč),

5 týdnů dovolené,

volno za napracované hodiny, občerstvení na pracovišti a další.
Číslo inzerátu 140120

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.