Bezpečnostní pracovník - Praha - Pro OZP

K2S Facility, spol. s r. o. je dynamická a flexibilní společnost. Naším cílem je spokojený klient a všechny naše služby poskytujeme ve vysokém standardu.

Zabýváme se především nastavením systému fyzické bezpečnosti, úklidových služeb či bezpečnostním posouzením objektu v rámci bezpečnostního poradenství.

Náplň práce:
Jako bezpečnostní pracovník budete dohlížet nad pořádkem a bezpečností na svěřeném úseku.

Kromě obchůzek s čipováním vás čeká kontrola a evidence osob a vozidel, dohled nad kamerovým a protipožárním systémem, klíčová a informační služba.

Náplň práce se může lišit podle objektu, na který nastoupíte.

Co od Vás očekáváme:
Podmínkou je zodpovědnost, čistý trestní rejstřík, znalost českého jazyka. Výhodou je pak certifikát “strážný”, praxe v oboru, znalost cizího jazyka na komunikační úrovni.

Co Vám můžeme nabídnout:
Stabilní, zajímavou práci na HPP, možnost podílet se na zakázkách podle vašich preferencí – stavby, úřady, průmyslové objekty atd., či v blízkosti místa bydliště.

Zálohu na mzdu.

V případě zájmu volejte p. Svitáka 604889979
Číslo inzerátu 136009

 

25.5.2023 | 11:59 | Prohlédnuto 4 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.