Hledáme prodejce se znalostí online marketingu

Do parfumérie a kosmetického studia přijmeme prodejce se znalostí online marketingu. Provozovna se nachází na Praze 8, Sokolovská 689/115.

Náplň práce: zajištění chodu prodejny a kosmetického salonu, komunikace se zákazníky, prodej parfémů a kosmetiky v obchodě, balení a odesílání zásilek z e-shopu, kontrola a zadávaní rezervací do systému kosmetického salonu, pokladní manipulace s peněžní hotovostí , aktualizace informací, propagace a vedení účtu Parfumeuru na Facebooku, Instagramu, propagace některých značek v rámci EU a komunikace s velkoobchodními odběrateli.

Požadujeme: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání , znalost PC, přátelský přístup, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost , zodpovědnost a loajalitu, trestní bezúhonnost, znalost češtiny, angličtiny slovem a písmem, znalost ukrajinštiny nebo ruštiny, zájem o kosmetiku a parfémy vítán.
Nabízíme: zajímavou práci v krásném, novém prostředí, osobní ohodnocení, slevy na produkty pro zaměstnance. Veškerou práci spojenou se systémem e-shopu a odesláním zásilek naučíme. Práce na DPP, živnostenský list. Pracovní doba: po-pa, sobota dle dohody. Plát dle dohody, na DPP minimálně 150,- Kč/hodina, výše platu se odvíjí od znalostí pracovníka, zájmu a ochoty pracovat.
Prosíme o zaslání životopisu s foto na email: obchod@parfemy-parfumeur.cz
Zaměstnavatel Parfumeur s.r.o.: www.parfemy-parfumeur.cz

23.1.2023 | 11:18 | region: Praha 8

Odkaz: http://www.inzeratyprace.cz/inzerat/0132434

Copyright (c) 2023 InzerátyPráce.cz