Hledáme prodejce se znalostí online marketingu

Do parfumérie a kosmetického studia přijmeme prodejce se znalostí online marketingu. Provozovna se nachází na Praze 8, Sokolovská 689/115.

Náplň práce: zajištění chodu prodejny a kosmetického salonu, komunikace se zákazníky, prodej parfémů a kosmetiky v obchodě, balení a odesílání zásilek z e-shopu, kontrola a zadávaní rezervací do systému kosmetického salonu, pokladní manipulace s peněžní hotovostí , aktualizace informací, propagace a vedení účtu Parfumeuru na Facebooku, Instagramu, propagace některých značek v rámci EU a komunikace s velkoobchodními odběrateli.

Požadujeme: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání , znalost PC, přátelský přístup, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost , zodpovědnost a loajalitu, trestní bezúhonnost, znalost češtiny, angličtiny slovem a písmem, znalost ukrajinštiny nebo ruštiny, zájem o kosmetiku a parfémy vítán.
Nabízíme: zajímavou práci v krásném, novém prostředí, osobní ohodnocení, slevy na produkty pro zaměstnance. Veškerou práci spojenou se systémem e-shopu a odesláním zásilek naučíme. Práce na DPP, živnostenský list. Pracovní doba: po-pa, sobota dle dohody. Plát dle dohody, na DPP minimálně 150,- Kč/hodina, výše platu se odvíjí od znalostí pracovníka, zájmu a ochoty pracovat.
Prosíme o zaslání životopisu s foto na email: obchod@parfemy-parfumeur.cz
Zaměstnavatel Parfumeur s.r.o.: www.parfemy-parfumeur.cz
Číslo inzerátu 132434

 

23.1.2023 | 11:18 | Prohlédnuto 7 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.