Adiktolog

Hledáme kolegyni/kolegu na pozici ADIKTOLOGA.
Podmínkou k přijetí je bezúhonnost, vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu (kvalifikační požadavky a způsobilost bude posuzována dle zákona 96/2004 Sb.), znalost práce s PC (především MS Office), aktivní přístup, schopnost týmové spolupráce, samostatnost, pečlivost a smysl pro odpovědnost, osobností způsobilost a dobrý zdravotní stav. Praxe na obdobné pozici a kurz krizové intervence a motivačních rozhovorů je výhodou.

Náplní práce je provádění komplexní analýzy a hodnocení zdravotní a sociální situace pacientů užívajících návykové látky, adiktologické diagnostiky a poradenství s vězněnými osobami, koordinace při zdravotní a sociální péči, vypracování komplexního léčebného plánu na základě indikace lékaře, odběry biologického materiálu pro účely zjištění přítomnosti omamných a psychotropních látek, poskytování krizové intervence a podpůrné terapie, práce v rozsahu více než poloviny pracovní doby v přímém styku s vězněnými osobami. Spolupráce s nestátními neziskovými organizacemi.

Pracovní poměr je na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené.

Nabízíme:
 pracovní úvazek 40 hod týdně,
 25 dní dovolené + 5 dní dodatkové dovolené + 5 dní indispozičního volna,
 podnikové stravování,
 příspěvky na rekreaci, stravování a důchodové připojištění, čerpání benefitů v rámci FKSP
 platové ohodnocení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě a katalogu prací,
 nástup možný IHNED.
Číslo inzerátu 132428

 

23.1.2023 | 9:19 | Prohlédnuto 10 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.