Ivanovice na Hané, PRÁCE PRO PÁRY s UBYTOVÁNÍM.

Náplň práce:
• jednoduché montážní práce ve výrobě – malé součástky např. popelníky do interiérů vozidel atd.
• odebírání výlisků od stroje
• měření a kontrola kvality
• 3 směnný provoz 7,5 hod/směnu (PO-PÁ)

Požadujeme:
• manuální zručnost
• vhodné i pro absolventy
• samostatnost, zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:
• základní mzda 120 Kč/hod. + příplatek za práci o víkendu 50% + příplatek za odpolední směnu 10Kč/hod, příplatek za noční směnu 25 Kč/hod.
• závodní stravování s příspěvek zaměstnavatele 31 Kč/ jídlo
• možnost týdenních záloh
• možnost ubytování s příspěvkem 3.900,-
• práce ve stabilní společnosti na HPP
• 25 dní dovolené
• místo výkonu práce Ivanovice na Hané
- nástup možný IHNED

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:
- telefonicky na čísle +420 604 142 829
Své životopisy zasílejte na e-mail: info@amikov.com
Cena: 120
Číslo inzerátu 128958

22.9.2022 | 12:06 | Prohlédnuto 7 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.