Elektromechanik až 230 Kč / hod (Plzeň)

Hledáme zkušené elektromechaniky s praxí do stabilního podniku v Plzni. Pokud máte elektro vzdělání a zajímá vás práce s kolejovými vozidly, pak jste tím pravým kandidátem.

Náplň práce:
montáž elektrického zařízení do vagónů
příprava a rozvod kabeláže po střechách, kabinách a podvozcích
drobné opravy
práce dle výkresové dokumentace

Požadujeme:
vyučení v elektrotechnickém směru
praxi v oboru (absolventy rádi zaučíme)
znalost výkresové dokumentace
manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
jistota práce na několik let dopředu
možnost záloh
nástup možný ihned
2 směnný provoz
Mzda na HPP až 230 Kč/hod
možnost na ŽL až 270 Kč/hod
Cena: 45 000
Číslo inzerátu 128939

22.9.2022 | 8:22 | Prohlédnuto 6 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.