Elektrikář / zámečník (Nýřany)

Máte chuť udělat změnu ve své kariéře? Hledáte stabilitu a jistotu? Tak se přidejte k nám. Hledáme šikovné elektrikáře a zámečníky na výrobu klimatizačních jednotek pro kolejové vozidla do celého světa.

Náplň práce:
montáž elektrických rozvodů klimatizačních zařízení
měření výrobních časů
příprava sériové výroby
zámečnické práce
šroubové spoje, tmelení, nýtování

Požadujeme:
vyučení v elektrotechnickém nebo strojním oboru
znalost výkresové dokumentace
praxe v oboru výhodou (absolventy zaučíme)
manuální zručnost, spolehlivost

Nabízíme:
práci v moderním a čistém prostředí
dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
1 směnný provoz
smlouva na HPP
příspěvek na dopravu
nástup možný ihned
170 – 200 Kč/hod (dle pozice a zařazení)

MARKMONT S.R.O., Poděbradova 1, Plzeň - V budově Avalon centrum.
Cena: 35 000
Číslo inzerátu 128937

22.9.2022 | 8:17 | Prohlédnuto 8 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.