Referent majetkové správy

Zajišťuje evidenci smluv a jejich dodatků, inflačních doložek, výpovědí a komunikaci se smluvními partnery. V oblasti Smlouvy, Objednávky a Žádanky, pro Finanční úřad pro Královéhradecký a Pardubický kraj včetně jejich územních pracovišť, v ekonom. inform. systému provádí zajištění technické podpory.
Požadujeme: vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (nejlépe ekonomického směru), aktivní znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook), schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost, z výhodou, odpovědnost.
Nabízíme: místo výkonu práce HK, pracovní poměr v režimu zákoníku práce obsazení pracovního místa na dobu určitou, a to po dobu mateřské a rodičovské dovolené, stabilní zaměstnání ve státní správě. Ostatní údaje jsou uvedené na stránkách GFŘ: https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/verejne-informace/nabidka-zamestnani/app/detail/8626817
Číslo inzerátu 127277

 

5.8.2022 | 12:34 | Prohlédnuto 5 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.