Umělecká rešerše

Spisovatel hledá ženu se zkušeností v oblasti poskytování sexuálních služeb. Jedná se o sérii několika krátkých schůzek, během kterých by byla žena ochotna se podělit o svůj životní příběh, zážitky, zkušenosti i názory a odpovídat na otázky.

Preferovány jsou zájemkyně s bývalými, či stále přetrvávajícími uměleckými ambicemi (malování, zpěv, herectví...)

Z proběhlých schůzek nebudou nikde použita ani zaznamenána žádná jména, místa, adresy ani žádné jiné osobní informace. Po každé schůzce poskytne spisovatel ke schválení své poznámky, ze kterých bude moci dotazovaná osoba vyškrtnout veškeré informace, které si nebude přát, aby byly spisovatelem použity.

Místo setkávání bude dojednáno po dohodě obou stran (jedná se pouze o fyzická setkání).

Finanční odměna možná dle dohody.

Před samotným setkáním proběhne krátký telefonní hovor k ověření vzájemných sympatií, nezbytných pro co nejpříjemnější průběh.

Prosím případné zájemkyně, aby do reakcí napsaly pár slov o sobě (foto není nutné ani nijak rozhodující), požadovanou FO (pokud žádají, v minulosti jsme s jednou zájemkyní vyřešily FO zaplacením večeře nebo několika drinků). Vybrané zájemkyně budou co nejdříve kontaktovány.
Cena: 0
Číslo inzerátu 124238

 

11.5.2022 | 21:15 | Prohlédnuto 44 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.