Hledáme asistentku ředitele společnosti

Hledáme asistentku ředitele společnosti BAGGER, k.s.

BAGGER, k.s. je česká dynamicky se rozvíjející firma podnikající od svého vzniku v roce 2002 v oboru zemních a stavebních prací.

Náplň práce:
- Administrativní činnost
- Příprava podkladů v návaznosti na činnost firmy
- Spolupráce s jednatelem společnosti na optimalizaci a tvorbě firemních procesů
- Účast na jednání
- Reporting a další

Co očekáváme:
- SŠ vzdělání
- Organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědný přístup analytické a logické myšlení
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Dobré komunikační dovednosti (schopnost strukturovaně řídit a koordinovat dílčí administrativní činnosti)
- Aktivní přístup k řešení zadání a časovou flexibilitu
- ŘP skupiny B

Co nabízíme:
- Atraktivní a různorodou práci
- Zázemí stabilní a dynamicky rostoucí společnosti
- Práce na HPP
Motivující mzdové ohodnocení a firemní benefity
- Příspěvek na stravování
- Neformální pracovní prostředí a přátelský tým

Další informace:
- Místo výkonu práce: Mýto u Rokycan, Za Dráhou 680
- Nástup možný IHNED

Kontakt: ucetni@bagger.cz
Číslo inzerátu 111698

21.7.2021 | 11:44 | Prohlédnuto 7 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.