Technický konzultant - Network security

Do společnosti Whalebone, s.r.o. (https://www.whalebone.io/cs/), která ve svém oboru a oblasti působení, patří mezi špičku na trhu, hledáme kolegu či kolegyni na pozici „Technický konzultant – Network security“. Ve Whalebone chráníme uživatele, aniž by bylo nutné instalovat jakýkoliv software do jejich zařízení, protože věříme, že IT security má být co nejvíce přívětivá a nesmí mít jakýkoliv vliv na užívání zařízení. Naše ochrana funguje na síťové úrovni, nejčastěji u telekomunikačních společností.
Společnost sídlí v Brně. Vzhledem k tomu, že společnost stále roste a má cíl do roku 2023 chránit 1 miliardu uživatelů, potřebujeme nyní najít odborníka na pozici „Technický konzultant – network security“, který by svými zkušenostmi doplnil a obohatil stávající tým a společnost jako takovou. Jedná se o pozici novou, se zaučením.

Co se týče hlavní zodpovědnosti - konzultant bude pracovat s technickými specialisty na přípravě nasazení a samotném nasazení Whalebone do jejích sítě. To znamená správně identifikovat potřeby a možnosti zákazníka, navrhnout ideální začlenění do topologie a vyřešit integraci s dalšími systémy zákazníka.
Během samotného projektu spouštění Whalebone zvládne konzultant vše nakonfigurovat i v těch největších sítích, ponořit se do jejich hlubin, odhalit problémy, navrhnout a zrealizovat řešení a vylepšení. K tomu bude zapotřebí kromě technických znalostí i velká míra organizovanosti a schopnost řešit celý projekt se zákazníky v angličtině.
Mezi nutné předpoklady pro výkon této bych zmínila:
• Znalost operačního systému Linux na základní administrátorské úrovni
• Technické znalosti síťových protokolů (praktická zkušenost s DNS protokolem výhodou)
• Schopnost komunikovat a hledat řešení
• Komunikace se zákazníky v angličtině

Výhodou, nikoliv však podmínkou je znalost Dockeru, skriptování, zkušenost se síťovou bezpečností a ochranou proti malwaru a DNS Resolver technologie (Knot, Unbound, PowerDNS….)
Konzultant bude mít možnost řešit zakázky po celém světě. Do začátku bude řešit zakázky u zákazníka cca 1x měsíčně, poté 2 – 3x měsíčně. Doposud společnost působí v Evropě, jižní Americe, Asii, na blízkém Východě, Africe….Chce ale i nadále růst a expandovat.

Hledáme kolegu či kolegyni pro dlouhodobou spolupráci.
Cena: 0
Číslo inzerátu 105537

 

23.2.2021 | 16:32 | Prohlédnuto 3 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.