Stavební dělník

P K I - Teplotechna Brno spol. s r. o. působící na trhu více než 70 let, v oblasti komplexních realizací tepelných agregátů v ČR a v zahraničí.

Hledáme do svého týmu nového kolegu na pozici:

Náplň práce:

- Vyzdívky, betonáže průmyslových pecí
- Práce s žáruvzdornými materiály
- Práce na stavbách v ČR i zahraničí

Požadujeme:

- Praxi na stavbách
- ŘP sk. B
- Praxe s řízením vysokozdvižného vozíku
- Spolehlivost, manuální zručnost
- Ochota cestovat po montážích
- Zdravotní způsobilost odpovídající pracovní pozici (práce ve výškách, v noci, za tepla…)

Nabízíme:

- Zázemí stabilní společnosti
- Příplatky za práci (o víkendu, v noci, v prašném prostředí …)
- Cestovní náklady hrazeny
- Poskytujeme pracovní vybavení

Nástup možný ihned.

Po 3 měsíční zkušební lhůtě smlouva na dobu neurčitou.

Pracovní doba: 40 – 60 hodin týdně

MZDA: 20.000 až 25.000 Kč + diety
Cena: 25 000
Číslo inzerátu 105532

23.2.2021 | 11:34 | Prohlédnuto 2 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.