Project manager

P K I - Teplotechna Brno spol. s r. o. působící na trhu více než 70 let, v oblasti komplexních realizací tepelných agregátů v ČR a v zahraničí.

Hledáme do svého týmu nového kolegu na pozici:

Náplň práce:

- Plánování a příprava staveb/projektů
- Řízení staveb/projektů v ČR i zahraničí, koordinace vlastních oddělení i subdodavatelů
- Komunikace s investory
- Řešení krizových situací

Požadujeme:

- SŠ/VŠ technického směru
- Odborná praxe výhodou
- Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
- Uživatelská znalost práce na PC , Office, ( Autocad výhodou)
- Znalost AJ, další jazyky výhodou
- Časová flexibilita a ochota cestovat
- Schopnost řídit projekt, komunikovat, plánovat

Nabízíme:

- Zázemí stabilní společnosti
- Profesní a osobní růst
- Firemní benefity odpovídající pracovní pozici
- Nástup možný ihned

PLAT: 45 000 Kč - 50 000 Kč

Po 3 měsíční zkušební lhůtě smlouva na dobu neurčitou.
Cena: 50 000
Číslo inzerátu 105502

22.2.2021 | 11:38 | Prohlédnuto 2 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.