Stavbyvedoucí - divize stavební/stavař

P K I - Teplotechna Brno, spol. s r.o. působící na trhu více než 70 let, v oblasti komplexních realizací tepelných agregátů v ČR i zahraničí. Hledáme do svého týmu kolegu na pozici:

Náplň práce:
- plánování a příprava staveb
- koordinace a řízení prací na stavbách v ČR i zahraničí
- řízení vlastních skupin i subdodavatelů
- kontrola kvality a termínů
- komunikace s investorem

Požadujeme:

- SŠ stavební/VŠ technického směru
- znalost AJ, ostatní jazyky výhodou
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- uživatelská znalost práce na PC, Office, (Autocad výhodou)
- časová flexibilita a ochota cestovat
- samostatnost, odpovědnost
- zdravotní způsobilost odpovídající pracovní pozici

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti
- profesní a osobní růst
- firemní benefity odpovídající pracovní pozici
- nástup možný ihned

Plat: 40 000 - 45 000 Kč/ měsíc

Životopisy, prosím, zasílejte na e-mail kariera@pkiteplotechna.cz.
Cena: 45 000
Číslo inzerátu 105498

22.2.2021 | 11:16 | Prohlédnuto 5 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.