Sociální pracovník

Do týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na pozici: Sociální pracovník.

Popis pozice:
Pracovník bude členem multidisciplinárního týmu Centra duševního zdraví Jihlava a bude poskytovat podporu dospělým lidem s duševním onemocněním na jejich cestě zotavení terénní i ambulantní formou. Jedná se o týmovou práci na plný úvazek.
Místem výkonu práce je okres Jihlava.

Nabízíme:
Profesionální, tvůrčí a zodpovědnou práci v přívětivé organizaci, péči o osobní a kvalifikační růst, pravidelnou supervizi.

Požadujeme:
• Vzdělání dle Zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.
• Řidičský průkaz skupiny B.
• Znalost práce s MS Office na uživatelské úrovni.
• Bezúhonnost.
• Zájem o práci s klienty vážně duševně nemocnými a jejich rodinami.

Prosíme o zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu do 15. 3. 2021 e-mailem na adresu – j.kolarova@vorjihlava.cz nebo na adresu: VOR Jihlava, z.ú., Komenského 5264/36A, 586 01 Jihlava.
Cena: 30 000
Číslo inzerátu 105403

19.2.2021 | 11:48 | Prohlédnuto 4 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.