Práce snů! Modelář (m/ž) Lego Kladno

Hledáte kreativní práci? Máte rádi barevné kostičky a fascinuje vás jejich svět? Přijďte si hrát! Pro světoznámou společnost Lego hledáme do týmu - modeláře (m/ž).

Třísměnný provoz, 8 hodinové směny (ranní, odpolední a noční).

Náplň práce
- stavba modelů z lega v reálné i obří velikosti
- vypracování projektů a implementace technických řešení
- spolupráce s ostatními týmy

Požadujeme
- manuální zručnost
- cit pro barvy
- schopnost pracovat v týmu

Nabízíme
- práci ve stabilní společnosti na HPP
- mzdu 195-Kč/hod. (po 3 měsících 200,50,-Kč/hod.)
- motivační bonusy
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- fitness
- možnost záloh
- svozy RAKOVNÍK zdarma
- svozy Beroun-Praha zdarma

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte a pošlete nám životopis na e-mail: smidova@europapersonal.cz.

Kontaktujte nás
Šmídová: 775 576 805, smidova@europapersonal.cz
Hanzalová.: 775 068 670, hanzalova@europapersonal.cz
Číslo inzerátu 143235

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.