PROJEKTANT V REVITU 45-65tis. HPP

Přijmeme: Projektant senior v BIM, Revit
Hledáme šikovného stavebního projektanta/ projektantku pro práci na BIM modelech v sw Revit pro naši kancelář v Ostravě – Hrabové.

Náplň práce:
Samostatné zpracování vyšších projektových stupňů dokumentace DSP, DPS, zejména části architektonicko- stavebního řešení – D. metodou BIM v softwaru Revit.
Zpracování dokumentace stávajícího stavu staveb z laserových skenů (mračna bodů) a archivních dokumentací do BIM modelů. ( kompletně zaučíme )
Podpora při návrhu technických řešení pro mladší projektanty v týmu
Požadujeme:
min. 4 roky praxe v projekci staveb po VŠ, autorizace výhodou
práce v SW Revit a znalost BIM ( minimálně základní, pokročilá znalost výhodou)
Samostatnost, orientace v oboru, smysl pro přesnost a spolehlivost
Chuť do práce a nadšení pro BIM nutností 🙂
Řidičský průkaz
Nabízíme:
Zajímavou práci a množství nových zkušeností na široké škále projektů zpracovávaných metodou BIM v rámci bytových i nebytových staveb
Práci ve virtuální realitě při přímém propojení na BIM modely na stanici pro VR přímo v naší kanceláři
Možnost se zapojit do testování nových softwarů a postupů v rámci metody BIM
Seznámíte se s dalšími skvělými profesionály v oboru.
Motivující platové ohodnocení na HPP dle zkušeností a samostatnosti
Možnost pracovat až 3 dny v týdnu z homeoffice
a další výhody…

Životopis a ukázku prací zasílejte na muronova@atelier-ostrava.cz
tel. 607 514 945
Cena: 65 000
Číslo inzerátu 140387

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.